Evrim Baltacı firması Kullanıcıların Www.evrimmemili.Com Sitesi Üzerinden Ilettikleri Kişisel Bilgilerini, Gizlilik Politikası Ile Belirlenen Amaçlar Ve Kapsam Dışında, Üçüncü Kişilere Açıklamayacaktır.

 

Kişisel Bilgiler, Ad Soyadı, Adresi, Telefon Numarası, E-Posta Adresi Gibi Kullanıcıyı Tanımlamaya Yönelik Her Türlü Diğer Bilgiyi Içermekte Olup Kısaca Gizli Bilgiler Olarak Anılacaktır.

 

Evrim Baltacı firması, Işbu Gizlilik Politikası Ve Kullanıcı Sözleşmesinde Tanımlı Olan Haller Haricinde Kişisel Bilgileri Herhangi Bir Şirket Veya Üçüncü Kişilere Açıklamayacaktır.

 

Evrim Baltacı firması., Kişisel Bilgileri Kendi Bünyesinde Müşteri Profili Belirlemek Ve Istatistiksel Çalışmalar Yapmak Amacıyla Kullanabilecek Ve Sadece Bu Çalışmaların Yapılması Amacıyla 3.Kişiler Ile Paylaşabilecektir.

 

Evrim Baltacı firması, Kişisel Bilgileri Kesinlikle Özel Ve Gizli Tutmayı, Bunu Bir Sır Saklama Yükümlülüğü Olarak Addetmeyi, Gizliliğin Sağlanması Ve Sürdürülmesi, Gizli Bilginin Tamamının Veya Herhangi Bir Kısmının Kamu Alanına Girmesini Veya Yetkisiz Kullanımını Veya Üçüncü Bir Kişiye Ifşasını Önlemek Için Gerekli Tedbirleri Almayı Ve Gerekli Özeni Göstermeyi Taahhüt Etmektedir. Evrim Baltacı firması’nın Gerekli Bilgi Güvenliği Önlemlerini Almasına Karşın, Www.evrimmemili.Com Sitesine Ve Sisteme Yapılan Saldırılar Sonucunda Gizli Bilgilerin Zarar Görmesi Veya Üçüncü Kişilerin Eline Geçmesi Durumunda, Evrim Baltacı'nın Herhangi Bir Sorumluluğu Olmayacaktır.

 

Evrim Baltacı firması., Kullanıcılara Ve Kullanıcıların Www.evrimmemili.Com Sitesinin Kullanımına Dair Bilgileri, Teknik Bir Iletişim Dosyasını (Cookie) Kullanarak Elde Edebilir. Ancak, Kullanıcılar Dilerlerse Teknik Iletişim Dosyasının Gelmemesi Veya Teknik Iletişim Dosyası Gönderildiğinde Ikaz Verilmesini Sağlayacak Biçimde Tarayıcı Ayarlarını Değiştirebilirler.

 

Şirketimizin Güvenlik Politikası Gereği;

 

Müşterilerimizin Güvenli Bir Şekilde, Rahatça Alışveriş Yapabilmelerini Sağlamak Için En Gelişmiş Güvenlik Sistemlerini Kullanmaktadır.

 

Sistemimizdeki 128 Bit SSL Sayesinde Kredi Kartı Bilgileriniz Üçüncü Şahısların Gözünden Ve Müdahalesinden Korunmaktadır. Sipariş Işlemlerinin Bütün Aşamasında Tüm Bilgi Alışverişi SSL Güvencesi Altındadır Ve Tüm Veri Akışı Şifreli Olarak Yapılmaktadır. Bu, Pratik Olarak Kırılması Mümkün Olmayan Bir Şifrelemedir. SSL Güvenlik Protokolü Sayesinde Sitemize Verdiğiniz Kredi Kartı Bilgileriniz Şifrelenerek Bankaya Gönderilir Ve Bu Işlem Sırasında Bu Bilgilere Bizlerin Dahi Ulaşabilmesi Mümkün Değildir.


Evrim Baltacı firması. Hiçbir Müşterisinin Kredi Kartı Bilgilerini Sisteminde Saklamamaktadır. Bu Sebepten Dolayı Kendi Kredi Kartı Güvenliğiniz Için, Her Sipariş Oluşturma Aşamasında Kart Bilgilerinizi Tekrar Girmeniz Gerekmektedir

 

Kazım özalp mahallesi. Mahatma gandi cad. 9/12 Ankara

+90 537 494 0114

evrimemili@gmail.com

Telefon Desteği: 09.00 - 20.00

FIRSATLAR, İNDİRİMLER VE FAZLASI İÇİN MAİL LİSTEMİZE ABONE OLABİLİRSİNİZ

  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

Gizlilik Politikası                  İade Koşulları              Kullanım Şartları

Reşit Galip Caddesi No:134 Ankara / Çankaya Tel: 0534 880 08 08

© 2020 TÜM HAKLARI EVRİM BALTACI'YA AİTTİR.

  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon